Redakční systém Webix

 

Aktuality

10.07.2011 - Zamoraví, a.s. Novou prezentaci zemědělského družstva Zamoraví, a.s. najdete na adrese www.zamoravi.cz. Cíl za minimální náklady realizovat kvalitní jednoduchou prezentaci společnosti byl splněn.
07.06.2011 - Energetika v krajině Pro mezinárodní projekt "Energetika v krajině" řešený Ústavem geoniky AV ČR jsme zpracovali internetovou prezentaci www.engela.eu umožňující informovat a publikovat výsledky dosažených kroků projektu. V prezentaci byl použit systém Webix Professional a kromě standartních modulů byl použit i modul oblak slov pro editaci odkazů v záhlaví a zápatí prezentace. Administrace i frontend je zpracován dvoujazyčně.
10.05.2011 - Nový energy drink = nový web V rámci podpory zavedení nového energetického nápoje Buzz Monkey na český trh jsme pro našeho klienta zpracovali nové internetové stránky tohoto produktu. V rámci implementace bylo vybrán svěží design a flash technologie, odrážející zacílení produktu zejména na mladé lidi.
webix_big.jpg

Redakční systém Webix

Webix je podobně jako ostatní redakční a publikační systémy určen pro jednoduchou a přehlednou správu webové prezentace. Tato správa webové prezentace probíhá pomocí webového rozhraní, které je intuitivní a velmi podobné standardnímu rozhraní aplikací používaných na osobních počítačích.

Správce webu může s pomocí našeho systému libovolně měnit obsah prezentace bez jakýchkoliv programátorských znalostí či znalostí tvorby webu, což snižuje náklady na provoz a aktualizaci webové prezentace.

 

btn_vice_o_produktu.gif btn_demo.gif
 
webix_small_1.jpg

WEBIX
Klasik

Produkt podporující intuitivní, jednoduchou a přehlednou správu webové prezentace.

Je k dispozici ve třech základních verzích s řadou volitelných rozšiřujících modulů

webix_small_2.jpg

WEBIX
zvláštní edice

Speciální zvýhodněná verze systému Webix.
Je určena pro správu webových prezentací institucí neziskového sektoru a státní správy.

webix_small_3.jpg

WEBIX
eShop

Komplexní řešení pro internetové obchody
Je založen na systému webix.
Pro efektivní a jednoduchou správu webové prezentace a eShopu